NAŠI TRENÉŘI

Trenér

Mgr. Patrik Zeman

Patrik Zeman, zakladatel BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů se pohybuje od útlého věku a s trénováním dětí, konkrétně s karate, začal v rané dospělosti. Mnoho let se věnuje i sportovním aktivitám fitness jako cvičenec a zároveň jako trenér dospělých, a tudíž má mnoho zkušeností v oblasti didaktiky sportovního tréninku. Čtvrtým rokem vyučuje děti prvního, druhého a třetího stupně na základní škole a gymnáziu. Jeho kladný vztah k dětem ve sportovní i pedagogické sféře je samozřejmý. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Trenér II. třídy karate 

Trenér II. třídy fitness a kulturistiky

Osobní a kondiční trenér sportovních klubů

Trenér v karatistickém oddíle (6 let)

Instruktor lyžování a snowboardingu

Trenér

Mgr. Daniel Příhoda

Daniel Příhoda, pedagog na základní škole, absolvent v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, nadále studuje speciální pedagogiku. Dlouhodobě se věnuje sportu a cvičení kalistheniky v takovém rozsahu, že na téma Kalisthenika vytvořil kvalitní tréninkový plán v rámci své diplomové práce. Můžeme tedy říct, že je odborník, co se sportu a somatologie týče. Mezi výčet jeho aktivit můžeme zařadit i výuku - trénink zdravotního cvičení, které bude především praktikovat při trénování v BOGI SPORTU.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog na ZŠ a SŠ v Lounech

Absolvent v oboru tělesná výchovu a sport, UJEP

Osobní a kondiční trenér 

Certifikovaný sportovní masér

Trenér zdravotního cvičení 

Trenér

Mgr. Jan Jirotka

Jan Jirotka je pedagogem na zákadní škole, kde vyučuje především tělocvik. Vystudoval obor tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, kde získal magisterský titul. Věnuje se trénování florbalu, hokeje a tenisu, získal trenérskou a rozhodcovskou licenci ve florbale a působil jako trenér dorostu a juniorů florbalu v Lovosicích, tudíž má bohaté zkušenosti s trénováním a vedením týmu. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolvent v oboru tělesná výchovu a sport, UJEP

Trenérská a rozhodcovská licence - florbal

Pedagog na ZŠ v Litoměřicích

Trenér

Ing. Jan David

Jan David je bývalý hokejový hráč. Hokeji se věnoval od dětství a působil v juniorské extralize. Studoval na Vysoké škole chemicko-technologické, kde získal titul inženýr. Nyní rekreačně hraje florbal a golf. Jeho kladný vztah k dětem je samozřejmý, sám má dvě malé děti. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Bývalý hráč extraligy v hokeji (junioři)

Studium na VŠCHT


Trenér

Radoslav Miler

Radoslav Miler je zkušený trenér házené od roku 1984 a vlastní nejvyšší trenérskou licenci A z Univerzity Karlovy. Do roku 2000 byl profesionálním hráčem nejen zde v Česku v extralize, ale i v německém Zwönitz. Vzhledem ke svým mnohaletým zkušenostem bude Radoslav nepostradatelným trenérem míčových her a všeobecné sportovní přípravy. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenérská licence v házené A, UK

Profesionální hráč házené

Trenér

Radek Provinský

Radek Provinský je studentem v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od dětství hraje házenou, nyní působí v extralize v týmu Lovci Lovosice (bohužel je dočasně indisponován kvůli zraněni). Během svého hráčského působení byl vyhlášen nejlepším hráčem ligy. Ve volném čase hraje basketbal a volejbal. Dále se hodně věnuje kondičnímu cvičení a posilování s vlastní vahou. Ve volném čase rád jezdí na kole, plave a navštěvuje přírodu. V BOGI se bude soustředit především na trénování míčových her.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student oboru tělesná výchova a sport, PF UJEP

Extraligový hráč házené

Trenér

Ondřej Hrdlička

Ondra Hrdlička, student oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Po dobu 8 let se věnoval karate, a to i závodně. Ondra má mnoho úspěchů na republikové úrovni včetně titulu mistra repubilky karate v kumite ve své váze. Dále se v tomto sportovním odvětví věnoval i trénování dětí a mládeže.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student oboru tělesná výchova a sport, PF UJEP

Mistr republiky v karate

Trenérka

Mgr. Marcela Rulfová

Marcela Rulfová, dlouholetá zkušená pedagožka na základní škole, která vyučuje děti na 1. stupni, je nedílnou součástí našeho týmu, a to sice jako zdravotnice. Má nespočet zkušeností a osvědčení. Kromě učitelské praxe má sama malé děti, které také budou navštěvovat BOGI SPORT. Věříme, že u ní, jako u dětské zdravotnice, budou děti v těch nejlepších rukou.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolventka v oboru pedagogiky pro 1. stupeň, UJEP Studentka VŠ ve studijním oboru 

Zdravotnický záchranář

Kurz první pomoci

Zdravotnický kurz

Zdravotník zotavovacích akcí  

Trenérka

Mgr. Marta Klimtová

Marta Klimtová, absolventka Pedagogické fakulty v oboru tělesná výchova a sport na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně, je pedagogem na základní škole. Vyniká skvělou znalostí německého jazyka. Z jejích schopností vyplívají i předměty, které vyučuje - tělesnou výchovu a německý jazyk. Marta byla profesionální hráčkou a členkou volejbalového týmu. Dodnes pravidelně sportuje a věnuje se širokému spektru sportů. I ona jako pedagog a sportovec má výborný vztah k dětem, především v souvisloti se sportovním tréninkem.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pegagog na ZŠ v Lovosicích

Absolventka v oboru tělovýchovy a sportu, UJEP

Profesionální bývalá hráčka volejbalu

Trenérka

Anna-Marie Wagnerová

Anna-Marie Wagnerová je studentka oboru Porodní asistence na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Třináct let se věnovala karate v trutnovském oddíle. Od roku 2014 aktivně závodila především ve sportovním zápase - kumite, ve kterém získala mnoho ocenění na republikové i mezinárodní úrovni a v roce 2015 a 2016 se stala mistryní a vícemistryní republiky. V dětství se také věnovala několik let basketbalu. Anička působí v BOGI především jako trenérka a lektorka angličtiny na příměstkých táborech a kempech. V přípravce trénuje především karate, basketbal a další míčové sporty

Znalosti a vzdělání

Studentka oboru Porodní asistence, FZS UJEP

Mistryně repubiky v karate 

Hráčka basketbalu

Certifikát C1 anglický jazyk

Trenérka

Markéta Horejsková

Markéta Horejsková, absolventka Pedagogického lycea v Litoměřicích, je studentkou vysoké školy v oboru speciální pedagogiky na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Před několika lety byla pro své sportovní schopnosti a pedagogické znalosti oslovena kolektivem trenerů oddílu karate, aby vedla přípravku pro nejmenší, ve které děti připravovala v oblasti pohybových schopností a míčových her. Markéta je velmi vhodnou trenérkou pro BOGI SPORT nejen kvůli svým zkušenostem s trénováním dětí, ale i díky oboru, který vystudovala a dále prohlubuje v oblasti pedagogiky a didaktiky a má mnoho praxe z mateřských škol. Markéta byla dlouholetou hráčkou basketbalu.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolventka Pedagogického lycea v Litoměřicích

Studentka vysoké školy v oboru Speciální pedagogiky - intervence, UJEP

Trenérka dětské všesportovní přípravky karate

Kurz první pomoci

Trenérka

Tereza Koskubová

Tereza Koskubová, studentka speciální pedagogiky a učitelství pro 1. stupeň na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, je absolventkou Pedagogického lycea v Litoměřicích, kde splnila kurz první pomoc a mnoho praxí na 1. a 2. stupni. 6 let dělala karate a poté 3 roky atletiku.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolventka Pedagogického lycea v Litoměřicích

Studentka vysoké školy v oboru Speciální pedagogiky - intervence, UJEP

Kurz první pomoci

Trenérka

Barbora Biňovcová

Barbora Biňovcová je studentka oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od mala hraje házenou, nejprve v lovosickém týmu, nyní v ústeckém. Dva roky pomáhá s trénováním lovosicé házenkářské přípravky a mini žaků. Ve volném čase ráda jezdí na kole, lyžuje a jezdí na běžkách. Bára bude v BOGI přípravce trénovat především míčové sporty u nejmenších dětí.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Studentka oboru tělesná výchova a sport, PF UJEP

Hráčka házené

Trenérka házenkářské přípravky

Trenérka

Patricie Faustová

Třetím rokem studuju střední pedagogickou školu v Litoměřicích, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. V rámci školy mám praxi s dětmi. Devět let jsem se věnovala gymnastice a ve volném čase se věnuju turistice a cyklistice.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Studentka oboru předškolní a mimoškolní pedagogiky

Úspěchy v gymnastice na národní scéně