NAŠI TRENÉŘI

Trenér

Mgr. Patrik Zeman

Patrik Zeman, zakladatel BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů se pohybuje od útlého věku a s trénováním dětí, konkrétně s karate, začal v rané dospělosti. Mnoho let se věnuje i sportovním aktivitám fitness jako cvičenec a zároveň jako trenér dospělých, a tudíž má mnoho zkušeností v oblasti didaktiky sportovního tréninku. Čtvrtým rokem vyučuje děti prvního, druhého a třetího stupně na základní škole a gymnáziu. Jeho kladný vztah k dětem ve sportovní i pedagogické sféře je samozřejmý. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Trenér II. třídy karate 

Trenér II. třídy fitness a kulturistiky

Osobní a kondiční trenér sportovních klubů

Trenér v karatistickém oddíle (6 let)

Instruktor lyžování a snowboardingu

Trenér

Mgr. Daniel Příhoda

Daniel Příhoda, pedagog na základní škole, absolvent v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, nadále studuje speciální pedagogiku. Dlouhodobě se věnuje sportu a cvičení kalistheniky v takovém rozsahu, že na téma Kalisthenika vytvořil kvalitní tréninkový plán v rámci své diplomové práce. Můžeme tedy říct, že je odborník, co se sportu a somatologie týče. Mezi výčet jeho aktivit můžeme zařadit i výuku - trénink zdravotního cvičení, které bude především praktikovat při trénování v BOGI SPORTU.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog na ZŠ a SŠ v Lounech

Absolvent v oboru tělesná výchovu a sport, UJEP

Osobní a kondiční trenér 

Certifikovaný sportovní masér

Trenér zdravotního cvičení 

Trenér

Mgr. Jan Jirotka

Jan Jirotka je pedagogem na zákadní škole, kde vyučuje především tělocvik. Vystudoval obor tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, kde získal magisterský titul. Věnuje se trénování florbalu, hokeje a tenisu, získal trenérskou a rozhodcovskou licenci ve florbale a působil jako trenér dorostu a juniorů florbalu v Lovosicích, tudíž má bohaté zkušenosti s trénováním a vedením týmu. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolvent v oboru tělesná výchovu a sport, UJEP

Trenérská a rozhodcovská licence - florbal

Pedagog na ZŠ v Litoměřicích

Trenér

Ing. Jan David

Jan David je bývalý hokejový hráč. Hokeji se věnoval od dětství a působil v juniorské extralize. Studoval na Vysoké škole chemicko-technologické, kde získal titul inženýr. Nyní rekreačně hraje florbal a golf. Jeho kladný vztah k dětem je samozřejmý, sám má dvě malé děti. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Bývalý hráč extraligy v hokeji (junioři)

Studium na VŠCHT


Trenér

Radoslav Miler

Radoslav Miler je zkušený trenér házené od roku 1984 a vlastní nejvyšší trenérskou licenci A z Univerzity Karlovy. Do roku 2000 byl profesionálním hráčem nejen zde v Česku v extralize, ale i v německém Zwönitz. Vzhledem ke svým mnohaletým zkušenostem bude Radoslav nepostradatelným trenérem míčových her a všeobecné sportovní přípravy. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenérská licence v házené A, UK

Profesionální hráč házené

Trenér

Radek Provinský

Radek Provinský je studentem v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od dětství hraje házenou, nyní působí v extralize v týmu Lovci Lovosice (bohužel je dočasně indisponován kvůli zraněni). Během svého hráčského působení byl vyhlášen nejlepším hráčem ligy. Ve volném čase hraje basketbal a volejbal. Dále se hodně věnuje kondičnímu cvičení a posilování s vlastní vahou. Ve volném čase rád jezdí na kole, plave a navštěvuje přírodu. V BOGI se bude soustředit především na trénování míčových her.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student oboru tělesná výchova a sport, PF UJEP

Extraligový hráč házené

Trenérka

Mgr. Marcela Rulfová

Marcela Rulfová, dlouholetá zkušená pedagožka na základní škole, která vyučuje děti na 1. stupni, je nedílnou součástí našeho týmu, a to sice jako zdravotnice. Má nespočet zkušeností a osvědčení. Kromě učitelské praxe má sama malé děti, které také budou navštěvovat BOGI SPORT. Věříme, že u ní, jako u dětské zdravotnice, budou děti v těch nejlepších rukou.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolventka v oboru pedagogiky pro 1. stupeň, UJEP Studentka VŠ ve studijním oboru 

Zdravotnický záchranář

Kurz první pomoci

Zdravotnický kurz

Zdravotník zotavovacích akcí  

Trenérka

Bc. Lenka Tichá

Lenka je absolventkou bakalářského studia fyzioterapie na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Od dětství byla po dobu 15ti let hráčkou pozemního hokeje v týmu Slavie Praha, později krátce hrála i ve florbalovém týmu. Nyní působí jako fyzioterapeut v soukromé ordinaci v lovosické Mozaice, kde je také místopředsedkyní. Ve své praxi se věnuje jak dospělým, tak i dětem, zejména předškolního a školního věku, zaměřuje se na zdravou funkci nohou a správné držení těla. Dětem se věnuje nejen individuálně, ale vede i skupinové cvičení zaměřené na rozvoj koordinačních a rovnovážných schopností, to vše s ohledem na zdravý vývoj pohybového aparátu. V trénování dětí využije bohaté zkušenosti ze své několikaleté praxe.

Znalosti a vzdělání

Absolventka bakalářského studia fyzioterapie na 1.lf UK

Absolventka mnoha odborných kurzů

Fyzioterapeutka dětí i dospělých

Lektorka zdravotního cvičení pro děti i dospělé

Bývalá hráčka pozemního hokeje a florbalu

Trenérka

Anna-Marie Wagnerová

Anna-Marie Wagnerová je studentka oboru Všeobecné lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Třináct let se věnovala karate v trutnovském oddíle. Od roku 2014 aktivně závodila především ve sportovním zápase - kumite, ve kterém získala mnoho ocenění na republikové i mezinárodní úrovni a v roce 2015 a 2016 se stala mistryní a vícemistryní republiky. V dětství se také věnovala několik let basketbalu. Anička působí v BOGI především jako trenérka a lektorka angličtiny na příměstkých táborech a kempech. V přípravce trénuje především karate, basketbal a další míčové sporty

Znalosti a vzdělání

Studentka Všeobecného lékařství, 1. LF UK

Mistryně repubiky v karate 

Hráčka basketbalu

Certifikát C1 anglický jazyk

Trenér

Ondřej Hrdlička

Ondra Hrdlička, student oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Po dobu 8 let se věnoval karate, a to i závodně. Ondra má mnoho úspěchů na republikové úrovni včetně titulu mistra repubilky karate v kumite ve své váze. Dále se v tomto sportovním odvětví věnoval i trénování dětí a mládeže.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student oboru tělesná výchova a sport, PF UJEP

Mistr republiky v karate

Trenérka

Markéta Horejsková

Markéta Horejsková, absolventka Pedagogického lycea v Litoměřicích, je studentkou vysoké školy v oboru speciální pedagogiky na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Před několika lety byla pro své sportovní schopnosti a pedagogické znalosti oslovena kolektivem trenerů oddílu karate, aby vedla přípravku pro nejmenší, ve které děti připravovala v oblasti pohybových schopností a míčových her. Markéta je velmi vhodnou trenérkou pro BOGI SPORT nejen kvůli svým zkušenostem s trénováním dětí, ale i díky oboru, který vystudovala a dále prohlubuje v oblasti pedagogiky a didaktiky a má mnoho praxe z mateřských škol. Markéta byla dlouholetou hráčkou basketbalu.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolventka Pedagogického lycea v Litoměřicích

Studentka vysoké školy v oboru Speciální pedagogiky - intervence, UJEP

Trenérka dětské všesportovní přípravky karate

Kurz první pomoci

Trenérka

Tereza Koskubová

Tereza Koskubová, studentka speciální pedagogiky a učitelství pro 1. stupeň na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, je absolventkou Pedagogického lycea v Litoměřicích, kde splnila kurz první pomoc a mnoho praxí na 1. a 2. stupni. 6 let dělala karate a poté 3 roky atletiku.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolventka Pedagogického lycea v Litoměřicích

Studentka vysoké školy v oboru Speciální pedagogiky - intervence, UJEP

Kurz první pomoci

Trenérka

Barbora Biňovcová

Barbora Biňovcová je studentka oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od mala hraje házenou, nejprve v lovosickém týmu, nyní v ústeckém. Dva roky pomáhá s trénováním lovosicé házenkářské přípravky a mini žaků. Ve volném čase ráda jezdí na kole, lyžuje a jezdí na běžkách. Bára bude v BOGI přípravce trénovat především míčové sporty u nejmenších dětí.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Studentka oboru tělesná výchova a sport, PF UJEP

Hráčka házené

Trenérka házenkářské přípravky

Trenérka

Mgr. Marta Klimtová

Marta Klimtová, absolventka Pedagogické fakulty v oboru tělesná výchova a sport na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně, je pedagogem na základní škole. Vyniká skvělou znalostí německého jazyka. Z jejích schopností vyplívají i předměty, které vyučuje - tělesnou výchovu a německý jazyk. Marta byla profesionální hráčkou a členkou volejbalového týmu. Dodnes pravidelně sportuje a věnuje se širokému spektru sportů. I ona jako pedagog a sportovec má výborný vztah k dětem, především v souvisloti se sportovním tréninkem.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pegagog na ZŠ v Lovosicích

Absolventka v oboru tělovýchovy a sportu, UJEP

Profesionální bývalá hráčka volejbalu

Trenér

Michal Házl

Michal Házl, pedagog na základní škole, se několik let profesionálně věnoval házené. Není pouze házenkářským hráčem, nýbrž i rozhodčím a trenérem mládeže. Michal má dále zkušenosti s vedením dětstkého sportovního kroužku na ZŠ, absolvoval také kurz první pomoci. V naší přípravce bude nepostradatelný trenér v oblasti míčových her.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student Vysoké Školy ČZU

Pedagog na ZŠ v Lovosicích
Trenér mládeže házené 
Kurz první pomoci
Kondiční trenér 

Trenérka

Bc. Eliška Pojerová

Eliška Pojerová, studentka magisterského studia ekonomické fakulty ČZU, je další posilou našeho BOGI týmu. Má praxi v tanečním odvětví, konkr. ve scénických tancích. Závodně hrála basketbal a má zkušenosti s učitelstvím na 1. stupni základní školy. Eliška se bude v BOGI zaměřovat především na trénink míčových her a tance.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolventka bakalářského oboru a studentka magisterského oboru ekonomické fakulty ČZU

Praxe učitelství na 1. stupni ZŠ

Hráčka basketbalu

Scénické tance

Trenér

Mgr. Václav Klimt

Václav Klimt, absolvent Pedagogické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně a Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, je dlouholetým profesionálním hráčem házené lovosického týmu. Své zkušenosti v oblasti sportu využil při trénování dětí házenkářské přípravky. Kromě sportovce je Václav i pedagogem na základní škole, kde vyučuje předmět tělesná výchova na 1. i 2. stupni a vede všesportovní zájmový "kroužek" pro děti pod záštitou základní školy. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Aboslvent oboru tělovýchova a sport, UJEP a FTVS

Pedagog na ZŠ v Lovosicích
Extraligový profesionální hráč házené
Trenér házenkářské mládeže a dětí