Aktuality

Nový rok 2021!

Celý náš BOGI tým, v čele s Bogískem, Vám přeje krásné vánoční svátky, hodně štěstí a zdraví do nového roku. Dětem, aby ježíšek nadělil co nejvíce dárků co si přály, jelikož byly určitě hodné. Moc nás mrzí, že jsme letos nemohli uspořádat BOGI vánoční turnaj, kterým jsme se společně s Vámi vždy loučili s uplynulým rokem. Mrzí nás i to, s jakými omezení probíhají poslední dobou tréninky.Naše vánoční přání tedy je, aby se brzy situace uklidnila a my mohli trénovat naplno i se všemi akcemi. Moc se na Vás těšíme


ONLINE TRÉNINKOVÉ VIDEA


COVID BEZINFEKČNOST

Zde si můžete stáhnout COVID BEZINFEKČNOST, kterou musíte odevzdat při prvním tréninku na BOGI. 


II. Příměstský BOGI tábor 2020

V týdnu od 3. do 7. srpna proběhl II. PŘÍMĚSTSKÝ BOGI TÁBOR. Děti se vždy dopoledne učily angličtinu zábavnou formou a osvojily si základní slovíčka a po obědě probíhaly sportovní aktivity a hry. V úterý jsme se vydali na Radobýl za pokladem a ve čtvrtek jsme byli v Mirakulu! Na konci tábora proběhlo vyhlášení soutěže o razítka a každý byl odměněn sladkostí a diplomem za účast. 


I. Příměstský BOGI tábor 2020

V týdnu od 20. do 24. července proběhl PŘÍMĚSTSKÝ BOGI TÁBOR. Děti se vždy dopoledne učily angličtinu zábavnou formou a osvojily si základní slovíčka a po obědě probíhaly sportovní aktivity a hry. V úterý jsme se vydali na Radobýl za pokladem a ve čtvrtek jsme byli v Mirakulu! Na konci tábora proběhlo vyhlášení soutěže o razítka a každý byl odměněn sladkostí a diplomem za účast. V příštím týdnu proběhne další příměstský BOGI tábor. Už se těšíme!


BOGI SUMMER CAMP 2020

Druhý ročník BOGI SUMMER CAMPU, který byl na sedm dní, je úspěšně za námi. Dětem se zde věnoval sedmičlenný tým trenérů, měli jsme výborné sportovní zázemí ve Sportovním středisku Zákupy. Trénovali jsme několik míčových sportů, netradičních sportů, atletiku, gymnastiku a také bojové sporty. Pro děti byli připravovány různé sportovní soutěže a ve večerních hodinách také zábavný program. Samozřejmě nechyběla ani stezka odvahy a dalších plno aktivit v lese. Děkujeme dětem za skvělý týden! Bylo to úžasné.


Sportovní BOGI den - 2020

Dne 21. 6. proběhl druhý Sportovní BOGI den Lovosicích. Děti prožily dopoledne plné zábavy se svou rodinou. Připraveny pro ně byly nafukovací atrakce, které se velmi líbily. Všem moc děkujeme za skvěle sportovně strávený čas!


Vánoční BOGI turnaj - 2019

V neděli, 22. 12. proběhl 2. ročník Vánočního BOGI turnaje v Lovosicích. Děti prožily dopoledne plné zábavy a soutěží s trénéry a se svou rodinou. Připraveny pro ně byly odměny, vánoční dárečky a občerstvení (od našich šikovných rodičů) a také nafukovací atrakce. Všem moc děkujeme za skvěle sportovně strávený předvánoční čas!


Video z BOGI SUMMER CAMPU


3. příměstský BOGI tábor

Tento týden proběhl 3. příměstský BOGI tábor, který byl posledním v tomto roce. Všechny tři proběhly úspěšně za spokojenosti dětí, rodičů a trenérů. I tentokrát jsme věnovali hodně času výuce angličtiny, jazykovým hrám a výtvarné tvorbě. Navštívili jsme ZOO, Jump arénu, lovosické koupaliště a ve čtvrtek jsme vyšlápli na Lovoš, kde na děti čekalo hledání sladkého pokladu. Ve volných chvílích jsme sportovaly jak v tělocvičně, tak venku a zdokonalovali jsme si dovednosti míčových her a atletiky. Děkujeme dětem, trenérům a rodičům! Těšíme se na příští rok!


2. příměstský BOGI tábor

22. července zahájila sportovní BOGI přípravka druhý termín příměstského tábora pro děti, který se nesl v podobném duchu jako předchozí termín. Pro děti byla opět připravená výuka anglického jazyka, dále také sportovní program. V úterý jsme navštívili ZOO a Jump arénu. V odpoledních hodinách jsme se přesouvali na koupaliště, abychom se schladili z tropického týdne. Teď nás čeká 3. a zároveň poslední termín příměstského tábora tohoto roku. I tentokrát je pro děti připraven bohatý program. Těšíme se!


BOGI SUMMER CAMP

První ročník BOGI SUMMER CAMPU, který byl na šest dní, je úspěšně za námi. Dětem se zde věnoval sedmičlenný tým trenérů, měli jsme výborné sportovní zázemí ve Sportovním středisku Zákupy. Trénovali jsme několik míčových sportů, netradičních sportů, atletiku, gymnastiku a také bojové sporty. Pro děti byli připravovány různé sportovní soutěže a ve večerních hodinách také zábavný program.


1. příměstský BOGI tábor

V týdnu od 8. do 12. července proběhl PŘÍMĚSTSKÝ BOGI TÁBOR. Děti se vždy dopoledne učily angličtinu zábavnou formou a osvojily si základní slovíčka a po obědě probíhaly sportovní aktivity a hry. V úterý jsme navštívili Zoo v Ústí nad Labem a Jump arénu, ve čtvrtek jsme se vydali na Lovoš na Cestu za pokladem. Na konci tábora proběhlo vyhlášení soutěže o razítka a každý byl odměněn sladkostí a diplomem za účast. 22. července připravujeme 2. termín, pokud byste se rádi ještě přihlásili, budeme se na Vás těšit! :)